Reklam Alanı
Haberler 0

New Star Manager Android İçin Çıkış Yaptı

iOS’taki dünya çapında başarılı çıkışının ardından BAFTA ödüllü yayıncı ve yapımcı kuruluş New Star Games, bugün futbol menajerlik oyunları New Star Manager’ın Google Play Store’dan ücretsiz indirilebileceğini duyurdu.

New Star Manager dünya çapında 25 milyondan fazla oyuncunun hayran kaldığı, BAFTA ödüllü New Star Soccer serisinin yapımcısı Simon Read’in yepyeni oyunu. New Star Manager’da oyuncular; zorlukların üstesinden gelmesi gereken ve bunun için takımı potansiyeline ulaştıracak, en yüksek lige çıkartacak, içgüdüleri sağlam bir lidere ihtiyacı olan New Star FC’yi kontrol ediyor. Bu üst seviye futbol menajerliğinde taraftarlar oyuncu olmaktan ötesine ulaşıyor. New Star FC’nin hem mantığı hem yüreği hem de lideri olabilirsiniz.

New Star Manager oyuncularını bekleyen şeyler:

  • KULÜPTE TAM KONTROL: New Star FC’de kulübün hayati tesislerinden oyuncuların idman programlarına kadar her şeyde söz hakkınız olacak. Sponsorlar seçebilecek, hatta personel kadrosunda değişiklikler bile yapabileceksiniz!
  • TAM TAKIM OYNANIŞ: Sahada tüm takımı kullanarak önemli goller atabilir, özellikle telefon ve tabletler için tasarlanmış yepyeni kontrolleri kullanabilirsiniz.
  • GERÇEK FUTBOL TAKTİKLERİ: Hayalinizdeki takımı kurun, en başarılı taktiğinizi belirleyin, stratejik oyuncu değişiklikleri yapın, hatta ilk yarı bitince takımınıza moral vermek için soyunma odasına adım atın!
  • SAHA DIŞI HAYAT: Endişeli zamanlarını, sinirlendikleri anları ve olaylı hayatlarını takip ederek istikrarsız oyuncuların futbola odaklanmasını sağlamak elinizde. Yönetimden bağımsız çalışmak mı istiyorsunuz, spor medyasının tehlikeli sularında yüzmek mi? Ne yaparsanız yapın taraftarların ruhunu canlı tutun. Aynı zamanda kulübün mali durumuna da dikkat edin!
  • EVRENSEL FUTBOL: Dünyanın en büyük liglerine ve turnuvalarına adım atarak gerçekçi simülasyonu tecrübe edin!

 

 

İlginizi Çekebilir:   Reset'in Yeni Ekran Görüntüleri Paylaşıldı

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir