Reklam Alanı
Haberler 0

NBA 2K Playgrounds 2’ye Çapraz Platform Desteği Geldi

Saber Interactive bugün arcade basketbol oyunu NBA 2K Playgrounds 2 için yeni bir güncelleme yayınladı ve oyuna çapraz platform (cross-platform) desteği ekledi. Artık PC, Xbox One ve Nintendo Switch platformları için çapraz platform destei yer alırken, bu da demek oluyor ki PC oyuncuları oyunu Microsoft’un ya da Nintendo’nun konsolunda satın alanlarla birlikte oynayabilecek.

NBA 2K Playgrounds 2 için yeni güncelleme gelirken, maalesef Saber Interactive yama notlarını yayınlamadı. Bu sebeple de oyunda ne gibi değişiklikler yapıldığını henüz bilmiyoruz. Buna rağmen muhtemelen oynamaya devam ettikçe kendiniz fark edeceksinizdir.

Arcade bir basketbol oyunu olan NBA 2K Playgrounds 2’de başlangıçta 300’ün üzerinde sporcu yer alıyordu. Bunların arasında Michael Jordan, Kobe Bryant ve Kareem Abdul-Jabbar gibi efsanevi baasketbolcular da bulunuyor. Aynı zamanda Washington D.C., St. Louis, Seul ve Avustralya gibi dünyanın çeşitli bölgelerindeki kort ve basketbol sahaları da NBA 2K Playgrounds 2’de yer alıyor.

Ek olarak NBA 2K Playgrounds 2’de 100’ün üzerinde ‘imza hareket’ de yer alıyor. Örneğin Michael Jordan ve LeBron James gibi isimlerin tanınmış hareketlerini oyunda görebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:   Realpolitiks: New Power DLC’si Çıktı

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir