Reklam Alanı
Haberler 0

Mutant Year Zero: Road to Eden Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Funcom bugün beklenen oyunu Mutant Year Zero: Road to Eden’ın resmi PC sistem gereksinimlerini açıkladı. Mutant Year Zero: Road to Eden sistem gereksinimlerine göre PC oyuncularının oyunu oynamak için en azından Intel Core i5-760 ya da AMD Phenom II X4 965 işlemciye, 6GB RAM’e, Nvidia GeForce GTX 580 ya da AMD Radeon HD 7870 ekran kartına ihtiyaçları var.

Funcom, Mutant Year Zero: Road to Eden’ı daha yüksek performansta oynamak içinse Intel Core i7-6700K ya da AMD Ryzen 5 1600X işlemci, 8GB RAM, Nvidia GeForce GTX 970 ya da AMD Radeon RX 480 ekran kartı öneriyor. Aynı zamanda 8GB boş sabit disk alanı da gerekiyor. Buna rağmen maalesef dağıtımcı firma hedeflenen kare oranı, çözünürlük ya da grafik ayarları konusunda bilgi vermedi. Yani önerilen ayarlarda oyunun nasıl bir performans vereceğini bilmiyoruz fakat tahminimiz 1920x1080p ve 60fps olacağı yönünde.

Taktiksel bir macera oyunu olan Mutant Year Zero: Road to Eden, sıra tabanlı bir dövüş sistemine sahip ve bazı yönlerden XCOM’u andırıyor. Keşif, gizlilik ve strateji gibi elementleri de bir araya getiren yapımı eski HITMAN yapımcısı ile PAYDAY tasarımcısı yarattıı.

Mutant Year Zero: Road to Eden 4 Aralık 2018 tarihinde PC için satışa çıkacak.

İlginizi Çekebilir:   Overwatch Gelecek Haftasonu PS4 ve XONE İçin Ücretsiz Olacak

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir