Reklam Alanı
Haberler 0

MSI, Yeni RX 470 GAMING X Ekran Kartlarını Tanıttı

MSI, AMD’nin yeni Polaris mimarili RX 470 kartlarını tanıttı. Her iki Radeon™ RX 470 GAMING X 8G ve Radeon™ RX 470 GAMING X 4G ekran kartı da, TWIN FROZR VI termel tasarıma sahip ve 14 nm FinFET ekran kartı soğutucusu içeriyorlar.

Her Alanda Yüksek Performans Vaadi Var

Yeni soğutma seviyesiyle beraber çekirdek ve hafıza hızı yükselirken, oyunlarda, HD çözünürlüklerde ve sanal gerçeklik setlerinde de performans artışı yaşanıyor. Üstelik bu gözle fark edilir biçimde gerçekleşiyor. 6 aşamalı PCB tasarım, Military Class 4 bileşenler kullandığı gibi, 9-pin gücündeki konektör sayesinde yüksek overclock performansına erişerek, ekran kartının limitlerini zorlamak da mümkün.

MSI-RX-470

MSI’ın bu yeni TWIN FROZR VI Termal Tasarım özelliği, ekran kartının hava soğutma çıtasını da yükseltiyor ve önceki seriye göre yüzde 22 oranında artış sağlıyor. Üstelik gürültü seviyesi de fark edilir biçimde düşüyor. Her iki ekran kartı da siyah ve beyaz tasarımlara sahip olacaklar ve Zeno Frozr teknolojisi sayesinde, düşük performanslı işlemler yaparken, internette gezinmek veya normal oyunları oynamak gibi tamamen sessiz kalacaklar.

MSI-RX-470-gaming

Ayrıca bu yeni Radeon RX Gaming ekran kartlarıyla sanal gerçeklik tecrübesi de bir kat artıyor. MSI Gaming Uygulaması sayesinde, OC, Oyun ve Sessiz modlar arasında da hızlıca geçiş yapılabilecek, ekran kartı tercihe göre kullanılabilecek.

MSI Radeon™ RX 470 GAMING X modelleri, Ağustos ayının sonunda tüm dünyada satışa sunulacakken, RX 470 ve RX 480 Armor modelleri ise Eylül ayına sarkacak.

MSI-RX-470-ozellikleri

Yeni MSI Radeon Gaming serisi ekran kartlarının teknik özellikleri

İlginizi Çekebilir:   Etrian Odyssey V İçin Reaper ve Necromancer Sınıfları Tanıtıldı

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir