Reklam Alanı
Haberler 0

Moonlighter Önümüzdeki Ay Switch’e Geliyor

Geliştirici firma Digital Sun, rogue like tarzı aksiyon – RPG oyunu Moonlighter’ın 5 Kasım 2018 tarihinde Nintendo Switch için çıkış yapacağını duyurdu. Oyunun Nintendo Switch sürümü hem dijital, hem de kutulu olarak iki ayrı şekilde satılacak. Böylece Moonlighter’ı evindeki raflarda görmek isteyenler de oynayabilecek.

Moonlighter’ın Nintendo eShop dijital mağaza fiyatları da belli oldu. Oyunun dijital sürümü 24.99 dolar fiyat etiketiyle satışa sunulacak. Buna rağmen kutulu oyun satın almak isteyenler için farklı seçenekler bulunacak. Örneğin Moonlighter’ın imzalı özel sürümü 45 euro fiyatla satılacak ve kısıtlı sayıda bulunacak.

Bu özel Signature Edition içinde oyunun bölge kısıtlaması olmayan kopyası, CD halindeki orijinal müzik albümü, A3 boyutta posteri, özel bir yaratık figürü ve Moonlighter madalyası yer alacak. Alternatif olarak oyunun kendisi ve birkaç ekstranın yer aldığı 30 euroluk standart sürümü de olacak.

Digital Sun tarafından geliştirilen ve PC’de dağıtımı 11 Bit Studios tarafından yapılan Moonlighter, 29 Mayıs 2018 tarihinde PC için satışa çıkmıştı ve oyuncular tarafından büyük beğeniyle oynanmıştı. Türk oyuncular için Moonlighter Steam’de 32,00 TL’den satılmakta.

İlginizi Çekebilir:   Nintendo Switch Satışları Gamecube’u Geride Bıraktı

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir