Reklam Alanı
Haberler 0

MMO Klasiği Metin2, Steam’deki Yerini Aldı

Gameforge’den sizlere bir haberimiz var: Metin2 artık Steam’de. Metin2 birçok ülkede büyük bir başarıyla devam eden ve düzenli şekilde güncellemeler alan saygın bir MMO klasiğidir. Gameforge bu kararı topluluktan gelen yoğun istek üzerine aldı, ancak aynı hamleyle bu ücretsiz rol yapma oyunu için yeni oyuncular kazanmayı da hedefliyor.

Gameforge ve geliştirici Webzen bugün online rol yapma oyunu Metin2’yi dünya çapında Steam’de yayınladı. Metin2 MMO türünün en büyük başarı tarihinden birine sahip: Bu ücretsiz oyun on yıldır batı dünyasında oynanıyor ve en yoğun zamanlarında 7,6 milyonu aşkın oyuncuya ev sahipliği yaparak World of Warcraft’ı bile arkasında bıraktı. Hala bir milyondan fazla aktif kullanıcısı olan bu oyunu, hareketli bir topluluğa sahip ve düzenli olarak güncellemelerle destekleniyor.

Metin2 Steam yayınında oyunculara güzel bir yönünü de sergiliyor: Oyun başlangıcının kolaylaştırılması bu MMO klasiğinde rahat bir başlangıç yapmayı ve hızla seviye atlamayı garantiliyor. Geri dönenlere yepyeni bir topluluk sunan bu doğuya has savaş sanatı oyunu, özel koleksiyon kartları ve başarımlar da içeriyor.

Steam’de yayınlanmasının bir diğer hedefi de birçok oyuncunun uzun zamandır hayalini kurduğu bir dileği yerine getirmek olduğunu belirten Gameforge, yakın zaman içerisinde oyunculara mevcut hesaplarını Steam ile bağlantılama imkânı sunmayı planlıyor.

Metin2 efsanesinin bir parçası olmak ya da eskileri yad etmek isterseniz buradan oyunu indirebilirsiniz. Aynı zamanda paylaşılan yeni tanıtım videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:   The Walking Dead: 3. Sezonun Ön Tanıtımı Yapıldı

Taner Kartal {Taner}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir