Reklam Alanı
Haberler 0

Middle-earth: Shadow of War’da Mikro Ödemeler Kaldırıldı

Popüler oyun Middle-earth: Shadow of War’a uzun süre sonra büyük çaplı bir güncelleme gelirken, oyunda önemli değişiklikler yapıldı ve yeni içerikler eklendi. Middle-earth: Shadow of War hakkında oyuncular başlangıçta en çok mikro ödemeler ve market sisteminden şikayetçiydi. Bu durum da artık ortadan geç de olsa kalkıyor.

Middle-earth: Shadow of War’daki Market kısmı oyundan kaldırılırken, bu da mikro ödemelerin yüzde 100 olarak ortadan kalkması anlamına geliyor. Oyunda artık Orcları Online Vendettalar tarafından çıkarabileceksiniz ve Ranked Conquestler de oyuncunun garnizonunda yer alacaklar. Mirian ise kişisel Orc ordusunu eğitecek, geliştirecek ve özelleştirecek.

Epilogue bölümünde artık zafer kazanan oyuncular Masks of the Nazgul maskesi alacak ve daha güçlü yeni yeteneklerin kilidini açacaklar. Ayrıca Nemesis sistemi üzerinde de oyunda önemli değişiklikler yapılacak.

Middle-earth: Shadow of War çıktığı dönem oldukça ses getirmiş ve başarılı bir devam oyunu olarak çıkış yapmıştı. Buna rağmen oyunda bolca mikro ödeme yer alıyordu ve Market sistemi kullanıcıların eleştirilerine yol açmıştı.

İlginizi Çekebilir:   Black Desert Online 2018 Remaster İçin İlk Video Yayınlandı

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir