Reklam Alanı
Haberler 0

MechWarrior 5 Mercenaries Seneye Çıkıyor

MechCon 2018 etkinliği sırasında Piranha Games yeni oyunu hakkında haberler verdi. Buna göre beklenen yapım MechWarrior 5 Mercenaries, 2019 yılının Eylül ayında resmen satışa çıkacak. MechWarrior 5 Mercenaries, neredeyse 15 yıl sonra PC için çıkan ilk tek kişilik MechWarrior oyunu olacak. Bu yüzden de ayrı bir anlam taşıyor ve PC oyuncuları tarafından heyecanla bekleniyor.

Bu duyuruyu kutlamak amacıyla geliştirici ekip aynı zamanda aşağıdan izleyebileceğiniz MechWarrior 5 Mercenaries fragmanını da yayınladı. MechCon 2018 şu anda devam ettiği için ilk oynanabilir demo da tüm katılımcılara sunuldu ve deneme fırsatı yakaladılar.

Tek kişilik hikaye modunun yanı sıra MechWarrior 5 Mercenaries’de yoğunluklu PvE mech savaşları yaşanacak. Aynı zamanda kariyer şeklinde ilerleyen bir Mercenary senaryosu olacak ve oyuncunun seçimlerine göre durumlar değişecek.

Unreal Engine 4 grafik motoruyla geliştirilen MechWarrior 5 Mercenaries, aynı zamanda Nvidia’nın DLSS teknolojisini de destekliyor. Mod desteği de içeren oyunu 4 kişi co-op olarak oynayabilecek. Ümit ediyoruz ki bu kadar zaman üstüne MechWarrior 5 Mercenaries beklentileri karşılayacaktır.

İlginizi Çekebilir:   Project Automata ile 20. Yüzyıla Dönüyoruz

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir