Reklam Alanı
Rehberler 1

LoL Launcher Açılmıyor Ne Yapmalıyım?

League of Legends oynayanların en çok karşılaştığı teknik sorunlardan birisi de LoL Launcher açılmaması. Bu yaşandığında istemciye tıklansa da hiçbir şekilde açılmıyor ve dolayısıyla oyuna giriş yapılamıyor. Peki LoL Launcher açılmıyor ne yapmalıyım diyenlerin izlemesi gereken adımlar neler?

Çözüm 1:
İlk olarak oyunu yönetici olarak çalıştırıp çalıştırmadığınızdan emin olun, ardından uyumluluğu Windows 7 yapın. Güvenlik duvarınızın da oyunu engellemediğine emin olun.

Çözüm 2:
C:\Riot Games\League of Legends\RADS\projects klasörüne gidin ve buradaki ‘lol_launcher’ adlı klasörü silin, launcherı tekrar açmayı deneyin.

League of Legends Turnuvaları Yasal Olarak Bahise Açıldı

Çözüm 3:
C:\Riot Games\League of Legends\RADS\downloads klasörüne gidinve içindeki her şeyi silin. Ardından C:\Riot Games\League of Legends\RADS\projects yoluna geri dönün ve buradaki her şeyi silin. Bilgisayarı yeniden başlatıp LoL’u yönetici olarak çalıştırın.

Çözüm 4:
Şu dosyaları da silerek tekrar deneyin;
lol_air_client
lol_game_client
lol_launcher

Çözüm 5:
Son çare maalesef oyunu tamamen (Temp dosyaları da dahil olmak üzere) bilgisayardan kaldırıp yeniden kurmak. Bu şekilde LoL Launcher açılmama sorunu kesin olarak düzelecektir.

İlginizi Çekebilir:   Black Desert Online Kimya Taşı Rehberi: BDO Kimya Taşı Nasıl Yapılır, Nasıl Parlatılır?

{can}

“LoL Launcher Açılmıyor Ne Yapmalıyım?” üzerine 1 yorum

  1. Kutay dedi ki:

    Hiçbiri olmadı, çıldırcam.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir