Reklam Alanı
Haberler 0

Little Nightmares’in Geniş Kapsamlı Tanıtımı Yapıldı

Namco Bandai, önümüzdeki yıl çıkması planlanan Little Nightmares’in Gamescom 2016 etkinliğinde bir kez daha tanıtımını yaptı.

Oyun, Six adındaki dokuz yaşındaki küçük bir kız çocuğunun kaçırılarak bir su altı yerleşim bölgesinde zorla çalıştırılmasını konu alıyor. Bir 2,5D platformer oyunu olarak oyunculara sunulacak olan oyun hakkında Tarsier Studios CEO’su Andreas Johnsson şu açıklamalarda bulundu:

Bu ana erişebilmek ve Little Nightmares’i bu şekilde açıklayabilmek on yılımızı aldı. Oyun, stüdyonun tarihindeki en heyecan verici, en karanlık ve grotesk bir masalı anlatan bir yapım olacak. Geçtiğimiz yıl kısa tanıtım videosunu yayınladığımızdan bu yana gece gündüz demeden çalıştık. Şu anda ilk orijinal oyunumuz olan Little Nightmares’i Gamescom’da tanıtmaktan büyük heyecan duyuyoruz.

Tarsier Studios’un geliştirmekte olduğu Little Nightmares, önümüzdeki yılın ilkbaharında PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarına gelmesi planlanıyor. Ayrıca “Deep Below the Waves” isimli tanıtım videosunu da aşağıdan izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:   Senran Kagura Shinovi Versus Steam'e Geliyor

Taner Kartal {Taner}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir