Reklam Alanı
Teknoloji 0

LG V40 ThinQ’nun 5 Kamerası Bulunacak

LG, V40 ThinQ modelini duyurmak için 4 Ekim 2018’e gün sayıyor. 4 Ekim 2018’in yaklaşmasıyla birlikte, LG’nin Güney Kore sayfasında V40 ThinQ’nun kısa bir fragmanı yayınlandı.

Kısa fragman, telefonun arka kısmını detaylı bir şekilde gösterdi. Video, genel anlamda “5” rakamına ve lenslere odaklanmıştı. Fragmanda, telefonun farklı açılardan çekilmiş görüntüleri gösterildi. Telefonun önü, fragmanda gösterilmedi. Fragmanda görülebileceği üzere, telefonun arkasında üç adet kamera ve bir adet parmak izi okuyucusu bulunuyor.

Video, “5” rakamına ve lenslere oldukça odaklanmış durumda. LG V40 ThinQ’nun beş kamerasının bulunacağı, daha önceden iddia edilmişti. Video, iddiaları doğruluyor.

Videoda, telefonun arka yüzeyinin yumuşak ve pamuksu olduğu belirtiliyor. LG, telefonun arka kısmının cam olacağını ve metal bir çerçeve ile kaplanacağını belirtmişti. Videoda, telefonun 6.4 inç büyüklüğünde bir ekranı olacağı da belirtiliyor. LG V40 ThinQ; Platin Grisi, Karmin Kırmızısı ve Fas Mavisi renk seçeneklerine sahip olacak.

Kısa fragman, telefon hakkında genel bir fikir sağlıyor. Ancak bütün detaylar, 4 Ekim 2018 tarihinde LG tarafından gerçekleştirilecek olan resmi duyuruda belirtilecek.

İlginizi Çekebilir:   Razer Phone 2'nin Özellikleri Hayal Kırıklığına Uğratıyor

{Anıl Atıcı}

Uzun süredir indieTurk'te yazan Anıl, teknoloji ve oyun dünyasıyla yakından ilgili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir