Reklam Alanı
Sistem Gereksinimleri 0

Layers of Fear 2 Sistem Gereksinimleri

Gun Media ve Bloober Team bugün bir açıklama yaparak sevilen psikolojik korku oyunu Layers of Fear’ın devam oyunu Layers of Fear 2’nin çıkışını duyurdu. Benzer bir korku deneyimini daha etkileyici şekilde yaşatmayı planlayan Layers of Fear 2, 28 Mayıs 2019 tarihinde oyuncuların beğenisine sunulacak. Bu duyuruyu kutlamak amacıyla aynı zamanda yapımcı firma hem Layers of Fear 2’den ekran görüntüleri, hem de sistem gereksinimlerini açıkladı.

Yine FPS kamerasından oynanacak olan Layers of Fear 2, psikolojik bir korku oyunu olacak ve keşfetme ile hikâyeye odaklanacak. Oyunda bir Hollywood aktörünü kontrol edeceğiz ve kendimizi okyanusun ortasındaki bir gemide, film çekimleri sırasında bulacağız.

Hikaye odaklı keşif mekaniklerinin ilk oyundaki gibi önemli rol oynayacağı söylenirken, çevrenizdeki her şeyi keşfedecek, hem geçmişe yolculuk edeceksiniz, hem de yaşananların sebebini araştıracaksınız.

Gerçek ile hayali harmanlayacak olan Layers of Fear 2’de neyin gerçek olduğuna karar verecek olan da biz olacağız. Yine klasik müziklerle bezeli bir soundtrack albümünün eşlik edeceği Layers of Fear 2’nin sistem gereksinimleri ise şöyle:

Layers of Fear 2 Sistem Gereksinimleri:

  • İşletim Sistemi: Windows 7 64-bit ve üstü
  • İşlemci: Intel Core i5-3470 (3.2Ghz)
  • Bellek: 5GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 750 Ti
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 14GB boş HDD alanı
İlginizi Çekebilir:   Motorsport Manager Sistem Gereksinimleri

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir