Reklam Alanı
Haberler 0

Killer7 PC İçin Çıktı

NIS America killer7’nin PC için çıktığını duyurdu ve oyunun bu sürümünde yapılan değişiklik ile geliştirmeleri de sıraladı. Yapımcı firmaya göre tüm çizim animasyon sekansları geliştirildi ve modern bilgisayarların desteklediği yeni 16:9 en boy oranına göre düzenlendi.

Ayrıca killer7’nin tamamı 60fps olarak renderlanırken, sadece reload animasyonları 30fps’de bırakıldı. Bunun sebebi ise reload animasyonları sırasında istenmeyen durumlar yaşanması. Dolayısıyla animasyonları orijinal şekliyle bırakmak için 30fps’de kilitli kalmasına karar verildi.

Konuya dair yapımcı firma da açıklama yaparken, ‘Nihai hedefimiz oyunun her kısmını mümkün olduğunca çok güncellemekti ve bunu yaparken kaliteden ödün vermek istemiyorduk. Bu yüzden oyunu ve sunduğu deneyimi de bir bütün halinde hazırlamaya uğraştık’ sözlerini kullandı.

killer7’yi PC üzerinde satın alanlar tuş atamalarını dilediği şekilde değiştirebilecek. Aynı zamanda oyuında mouse desteği de bulunacak. Oyuncular klavyedeki 1-6 rakamların kullanarak Harman’ın farklı kişilikleri arasında hızlıca geçiş yapabilecekler.

Aynı zamanda oyunun orijinalinde 4:3 olarak hazırlanan pek çok 2D bulmaca da rework edildi ve 16:9 çerçeve oranıyla değiştirildi. Yine birçok 2D nesnenin kaplamaları güncellendi ve PC üzerinde 1080p çözünürlükle sunuldu.

İlginizi Çekebilir:   Sniper: Ghost Warrior 3'ten Yeni Görüntüler

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir