Reklam Alanı
Haberler 0

Kasım 2018 Ücretsiz PlayStation Plus Oyunları Belli Oldu

Her zamankinden daha erken olarak Sony bir duyuru yaptı ve önümüzdeki ay PlayStation Plus üyelerine hediye edilecek ücretsiz PlayStation 4 oyunlarını açıkladı. Kasım ayında Plus üyelerini pek çok başarılı oyun bekliyor. Bunların arasında şüphesiz en çok dikkat çekenler ise Bulletstorm: Full Clip Edition ile Yakuza Kiwami.

PlayStation Plus oyunları normalde devam eden ayın sonlarına doğru açıklanıyor fakat bu sefer Sony herkesi şaşırtı. Yeni PS Plus Kasım 2018 oyunları doğrudan PlayStation.com üzerinde bir reklamla açıklandı. PlayStation’ın resmi sitesindeki reklamda Bulletstorm ile Yakuza Kiwami’nin kapak tasarımlarına yer verildi.

Bulletstorm orijinal olarak PlayStation 3 ve PC için 2011 yılında çıkmıştı. FPS’nin çehresini değiştiren yapım, bambaşka dinamiklere sahipti ve nişan alma mekaniklerini özel güçlerle birleştirerek farklı bir deneyim sunuyordu. Daha sonrasında DLC’lerin de yer aldığı Full Clip Edition sürümü konsollar ve Steam için geçen sene çıkmıştı.

Yakuza Kiwami ise orijinal Yakuza oyununun remake sürümü olarak biliniyor. Bu oyun da eleştirmenlerin beğenisini toplarken, Japonya’da 2016 yılında çıkmıştı ve bir sene sonra da Batı bölgelerine gelmişti.

İlginizi Çekebilir:   Sherlock Holmes: The Devil's Daughter Sonunda Çıktı

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir