Reklam Alanı
Haberler 0

John Romero’nun Doom Bölümü Sigil Ertelendi

Sigil, The Ultimate Doom’un dördüncü bölümü ve ruhani devamı olarak tasarlanmıştı. Ünlü yapımcı John Romero tarafından yapılan bu oyun için maalesef bir erteleme geldi. Haberi Romero verirken, Sigil’in yeni çıkış tarihi olarak da Nisan ayı belirlendi. Oyun özellikle eski FPS hayranları ve Doom severler tarafından merakla bekleniyordu.

Sigil’in orijinal duyurusu geçtiğimiz yıl 10 Aralık tarihinde, Doom oyununun 25. yıldönümünde yapılmıştı. Normalde oyunun Şubat ayı ortasında çıkması gerekiyordu. Yani aslında tarihi gelmişti. Bu bölüm tamamen ücretsiz olacaktı ve toplamda 9 single-player, 9 adet de deathmatch bölümü yer alacaktı.

Kendi blog sayfası üzerinde bir yazı yayınlayan John Romero, yapım sürecinde çıkan birkaç sorundan ötürü Sigil’in ertelendiğini duyurdu.

Sigil her ne kadar ücretsiz olsa da, koleksiyonculara özel kutulu sürümleri de olacak. Big Bo ve Beast Box sürümleri bir USB ile gelecek ve içinde oyunun kendisi olacak. Kutulu kopyalar para ödeyen müşterilere ulaştırıldığında, ardından Sigil de ücretsiz dağıtılacak.

Aynı zamanda Sigil’i oynayabilmek için orijinal Ultimate Doom sürümü de gerekiyor. Bu oyun şu an GOG üzerinde 1.99 dolara satılmakta.

İlginizi Çekebilir:   Injustice 2'nin İki Yeni Karakteri Comic-Con'da Açıklanacak

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir