Reklam Alanı
Teknoloji 0

Intel Core i9-9900K’nın Kutusu Ve Fiyatı Sızdırıldı!

Intel’in Coffee Lake kod adlı işlemcilerinin yenileri hakkında yeni bir bilgi gelmeyeli bir hayli zaman oldu. Bu durum, Amazon sayesinde sona erdi. Amazon, yanlışlıkla Intel Core i9-9900K’yi sitesine ekledi. Amazon listelemeyi hemen kaldırdı ancak listeleme, bazı kullanıcıların gözünden kaçmadı. Bu hata sayesinde, Intel Core i9-9900K’nin kutusu ve fiyatı hakkında bilgi sahibi olduk.

Sızıntıdan elde edilen bilgilere göre Intel Core i9-9900K, sıradan bir kutu ile gelmeyecek. Intel Core i9-9900K, 12 farklı yüzü bulunan değişik bir kutuyla satışa sunulacak. Eğer bu iddialar doğruysa, Intel de AMD gibi farklı kutu tasarımlarına geçiyor demektir. AMD’nin Ryzen Threadripper serisinin birinci ve ikinci neslinde kullandığı kutular, sıradan kutuların aksine farklı ve ilgi çekici kutulardı.

Amazon’un hatalı listelemesine göre Intel Core i9-9900K’nin satış fiyatı $582 olacak. Silicon Lottery, daha önce Intel Core i9-9900K’nin fiyatının $480 olacağını sızdırmıştı. Yeni sızıntı ile eski sızıntı arasında oldukça büyük bir fiyat farkı bulunuyor. Sızıntılar doğru mudur? Sızıntılar doğru ise, hangisi doğrudur? Bu soruların cevabını resmi duyurudan sonra alacağız.

İlginizi Çekebilir:   New York’un Wi-Fi Kulübelerini 5 Milyon Kişi Kullanıyor

{Anıl Atıcı}

Uzun süredir indieTurk'te yazan Anıl, teknoloji ve oyun dünyasıyla yakından ilgili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir