Reklam Alanı
Haberler 0

Insurgency: Sandstorm Açık Betası Başlıyor

New World Interactive bugün bir duyuru yaptı ve 7 Aralık’tan itibaren hafta sonuna kadar herkesin Insurgency: Sandstorm’u Steam’de ücretsiz deneyebileceğini açıkladı. Aynı zamanda oyunun açık beta periyodu da başlıyor.

Insurgency: Sandstorm, popüler online FPS oyunu Insurgency’nin devamı niteliğinde hazırlanmıştı ve yine aksiyon dolu, modern bir askeri savaş oyunu olarak karşımıza çıkacak. Oyunun PC çıkış tarihi ise 12 Aralık olarak belirlendi.

Potansiyel oyuncuları hazır hale getirmek için aynı zamanda yeni bir Insurgency: Sandstorm oynanış fragmanı da yayınlandı. Atmosferik minimal bir HUD’a sahip olan oyunda karakter ve silah özelleştirmeleri geliştirilirken, haritalar, modlar ve sesler de gözden geçirildi. Yani ilk Insurgency oyununa göre önemli değişimler söz konusu.

8 dakikalık yeni videoda New World Interactive’in oyun tasarımcısı Michael Tsarouhas yer alıyor ve oyunu kendi gözünden an be an anlatıyor. Yapımcı firma Insurgency: Sandstorm ile birlikte oyunculara gerçekçi silah balistikleri, ekipmanlar ve oynanış faktörleri sunmayı planlıyor. Videoda silahlardan araçlara, haritalardan modlara kadar gördüğünüz her şey açık beta aşamasında herkese açık olacak.

İlginizi Çekebilir:   Hotline Miami Geliştiricilerinden Yeni Bir Oyun Geliyor

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir