Reklam Alanı
Haberler 0

İlk Vampyr Güncellemesi Yayınlandı

DONTNOD Entertainment bugün başarılı vampir temalı, hikâye odaklı oyunu Vampyr için ilk güncellemeyi yayınladı. Yama notlarına göre bu güncellemeyle birlikte oyundaki bazı kontrol sorunları ortadan kalkıyor ve çeşitli hatalar da düzeltiliyor.

Yeni yamayla birlikte Vampyr’daki yeşil renkli titreme sorunları da ortadan kalkarken, aynı zamanda oyun içi menüler de optimize ediliyor ve oyuncular artık hedefleri mouse tekerleğiyle değiştirebiliyor.

Buna rağmen düşmanlar arası geçiş özelliğinin bozuk olduğu ve sorunlu çalıştığı PC oyuncuları tarafından bildirildi. Gelen haberlere göre oyuncular kamera kullanımında problem yaşıyorlar. Daha da ötesi yeni güncelleme ile oyunun genel performansında herhangi bir iyileştirme yapılmıyor ve var olan takılma-kasma sorunları da devam ediyor.

Her zaman olduğu gibi bir dahaki sefer Steam’e giriş yaptığınızda Vampyr bilgisayarınızda yüklüyse oyunun güncellemesi otomatik olarak inmeye başlayacak. Yani ekstra herhangi bir şey yapmanıza gerek yok.

DONTNOD tarafından geliştirilen Vampyr kısa süre önce çıkış yapmıştı ve eksik yönlerine, eleştirilere rağmen çoğunluğun beğenisini kazanmıştı. Çıkacak yeni yamalarla da eksiklerin kapatılması planlanıyor.

İlginizi Çekebilir:   Vampyr Hileleri

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir