Reklam Alanı
Teknoloji 0

Huawei Watch GT’nin Bütün Detayları Belli Oldu

Huawei Watch GT, geçtiğimiz günlerde sertifikasını almıştı. Daha önce başka sızıntılarda da bulunan Huawei Watch GT ile ilgili bütün detaylar, sonunda ulaştı.

Huawei’nin yeni akıllı saati olan Huawei Watch GT, 1.4 inçlik yuvarlak bir AMOLED ekrana sahip olacak. AMOLED ekran, 454×454 pixel çözünürlüğünde olacak. Huawei Watch GT’nin çapı, 46.5 mm olacak. Huawei Watch GT’nin kalınlığı ise 10.4 mm olacak. Huawei Watch GT; nabız ölçer, GPS ve pusula özelliklerine sahip olacak. Suya dayanıklı bir akıllı saat olan Huawei Watch GT, yüzücülerin ne kadar yüzdüğünü de takip edebilecek. Huawei’nin yeni Huawei TruSleep özelliği sayesinde, Huawei Watch GT kullanıcıları uykularını takip edebilecekler.

Daha önce de duyurulduğu gibi Huawei Watch GT, 410 mAh’lık bir bataryaya sahip olacak. Bu batarya sayesinde Huawei Watch GT, 14 gün şarj etmeden kullanılabilecek. Eğer Always On Mode açık olarak kullanılırsa, bu süre 7 güne düşecek. GPS açık bir şekilde kullanım süresi ise sadece 20 saat.

Huawei Watch GT, Huawei Mate 20 serisi telefonları ve Freebuds 2 Pro ile birlikte duyurulacak. Huawei Watch GT’nin satışlarının Kasım 2018’de başlaması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir:   Google Assistant Artık Android Auto İle Çalışıyor

{Anıl Atıcı}

Uzun süredir indieTurk'te yazan Anıl, teknoloji ve oyun dünyasıyla yakından ilgili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir