Reklam Alanı
Haberler 0

Hitman 3 İle Birlikte Üçleme 100 GB’a İniyor

Hitman serisinin yeni oyunu Hitman 3 ile birlikte gizlilik oyununun RAM kullanımı optimize edilecek ve serinin önceki oyunları geliştirilecek. Geliştirici ekip IO Interactive’de çalışan bir geliştirici tarafından yapılan yorumda, bir sonraki oyun ile birlikte Agent 47’nin maceralarının bir paket haline getirileceği belirtiliyor.

ResetEra forumlarındaki bir başlık altında, IO Interactive geliştiricilerinden birisi oyunun teknik detaylarından bahsetti. Geliştirici tarafından yapılan açıklamalardan en çok dikkat çekeni ise, Hitman 1, 2 ve 3’ün bir paket halinde olacağı ve paketin boyutunun toplam yaklaşık 100GB’a indirileceği oldu. Geliştirici, yaptıkları çalışmalar ile birlikte oyunun boyutlarını önemli bir miktarda azaltabildiklerini açıkladı. Üçlemenin bütün içeriğinin toplamda 100GB civarı olacağı eklendi. Bu boyut kazanımı, daha iyi veri yönetimi ve dosya yapıları sayesinde kopyalanan verilerin silinmesi sonucu elde edildi. Geliştirici, oyunun dokularını sıkıştırmak için daha yeni ve daha iyi bir sıkıştırma yöntemi kullandıklarını ve bunun da boyut kazanımına katkısı olduğunu açıkladı.

Görsel güncelleme

Bununla birlikte Hitman ve Hitman 2’nin de görselliği gelişiyor olacak. Geliştirici tarafından yapılan açıklamalara göre oyunun geliştirildiği oyun motorunda yapılan güncellemeler, geçmişe dönük çalışabiliyor. Bu da, Hitman ve Hitman 2’nin de görsel anlamda iyileştirileceği anlamına geliyor.

Hitman 3’ün çıkış tarihi şu an için bilinmiyor. Hitman 3’ün çıkış tarihinin iki hafta sonra açıklanması bekleniyor. Aşağıdaki videodan Hitman 3’ün ilk 5 dakikalık oynanış videosunu izleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:   Red Dead Redemption 2'nin PC Çıkışı Duyuruldu!

{Anıl Atıcı}

Uzun süredir indieTurk'te yazan Anıl, teknoloji ve oyun dünyasıyla yakından ilgili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir