Reklam Alanı
Haberler 0

HELLGATE: London Yıllar Sonra Steam’de

HELLGATE: London Steam’e geri döndü! Normalde HELLGATE: London T3 Entertainment ve HanbitSoft Inc. ortaklığında hazırlanmıştı. İlk olarak 2007 yılında çıkış yapan karanlık fantastik aksiyon rol yapma oyunu aslında beğenilmişti. Buna rağmen gelir elde etmekte zorlanan yapımcı kapatma kararı almıştı.

Şimdi ise aradan geçen 11 yılın ardından HELLGATE: London tekrar Steam’e geldi. Buna rağmen oyun 3 hafta sonra, 15 Kasım 2018 tarihinde satışa çıkacak. Güney Kore menşeli HanbitSoft orijinal yapımcı Flagship Studios’tan HELLGATE: London’ın haklarını 2010 yılında satın alıştı ve oyunu 2011 yılında free to play olarak tekrar sunmuştu.

Daha sonra 2014 yılında HELLGATE: London Steam Greenlight’a Hellgate Global adıyla ve Tokyo adlı bir ek paketle tekrar gelmişti. Fakat arkası gelmemiş ve bu proje sonlanmamıştı. Şimdi ise 4 yıl sonra görünüşe göre HanbitSoft tekrar HELLGATE: London’a bir şans vermek istedi ve Hellgate: Tokyo 2.0 sürümüyle tekrar sunacak.

2038 yılındaki kurgusal bir geleceği konu alan HELLGATE: London, görünüşe göre Steam’de remaster olarak yayınlanmayacak. Dolayısıyla oyunun ücretsiz olmasını ya da makul bir fiyattan satılmasını bekliyoruz.

İlginizi Çekebilir:   Manifold Garden Duyuruldu

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir