Reklam Alanı
Haberler 0

Hellblade: Senua’s Sacrifice VR Çıktı

Ninja Theory bugün başarılı oyunu Hellblade: Senua’s Sacrifice’ın sanal gerçeklik – VR sürümünü Steam ve GOG üzerinden yayınladı. Hellblade: Senua’s Sacrifice VR sürümü, Oculus Rift ve HTC Vive sanal gerçeklik gözlüklerine destek verecek ve orijinal oyunu Steam ya da GOG üzerinden satın alan herkese ücretsiz sunulacak.

Hellblade: Senua’s Sacrifice geçen yıl çıkmıştı ve PC üzerinde oldukça başarılı bir yapım olarak dikkat çekmişti. Oyun yüksek seviye işlemcilere gerek duymazken, klavye – fare ikilisiyle de sorunsuz şekilde oynanıyordu ve görsel anlamda tatmin ediciydi.

Daha önce de dediğimiz gibi Ninja Theory oyunun VR sürümünü önceden satın alan herkese ücretsiz olarak sunuyor. Aslına bakarsanız geçmişte de pek çok oyun firması daha sonra VR sürümleri çıkarmıştı fakat bunları ekstra ücretle satmıştı. Ninja Theory’nin ise bu yola başvurmayıp Hellblade: Senua’s Sacrifice VR Edition’ı eski oyuncularına tamamen bedava vermesi takdire şayan bir hareket.

Ninja Theory aynı zamanda Hellblade: Senua’s Sacrifice VR için 3D 360 dereceli yeni bir fragman da yayınladı ve aşağıdan izleyebilirsiniz. Eğer VR cihazınız yoksa mouse kullanarak da videoyla etkileşime geçebilirsiniz.

İyi seyirler!

İlginizi Çekebilir:   Firewatch'ın Xbox One Çıkış Tarihi Belirlendi

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir