Reklam Alanı
Teknoloji 0

Google Telefon Uygulamasına Karanlık Mod Geliyor

Google, son bir aydır Telefon uygulaması için bir karanlık modu ekleneceğinden bahsediyordu. Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir güncelleme notlarında Google, Telefon uygulaması için karanlık mod çıkacağını duyurdu. Karanlık modun geleceğini garantileyen Google, karanlık mod için kesin bir çıkış tarihi vermedi.

Ancak şöyle bir durum var: Google’ın Telefon uygulamasının beta versiyonuna, karanlık mod eklendi. Telefon uygulamasının beta sürümüne üye olan kullanıcılar, yeni karanlık modu test edebiliyorlar. Bu, karanlık modun tam sürüme de yakında geleceğini doğruluyor.

Karanlık modu ayarı, Telefon uygulamasının ayarlar kısmında “Görüntü” kısmına eklenecek. Telefon uygulamasının beta sürümlerinde eklenmiş olan kişiselleştirme seçeneği, henüz tam sürüm Telefon uygulamasına gelmedi.

Google, son zamanlarda birçok uygulamasına karanlık mod desteğini ekledi. Bu uygulamalara, Android Messages ve YouTube’u örnek verebiliriz. Karanlık mod kişiselleştirme seçeneğini henüz desteklemeyen daha birçok Google uygulaması bulunuyor. Görünüşe göre, diğer Google uygulamaları da gelecek günlerde karanlık mod seçeneğine sahip olacak. Karanlık mod seçeneğine sahip olmaya en yakın olan uygulama ise Telefon uygulaması. Telefon uygulamasının, kısa bir süre içerisinde karanlık mod kişiselleştirme seçeneğine sahip olması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir:   Üç Yeni GoPro Hero7 Modeli Duyuruldu

{Anıl Atıcı}

Uzun süredir indieTurk'te yazan Anıl, teknoloji ve oyun dünyasıyla yakından ilgili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir