Reklam Alanı
Haberler 0

God Eater 3 Piyasaya Çıktı

Bandai Namco tarafından gelişimi tamamlanan serinin yeni oyunu God Eater 3, gün itibariyle piyasaya çıkarak hayranlarıyla buluştu ve genel itibariyle oyuncular tarafından olumlu geri bildirimler aldı. Diğer yandan belirtmek gerekirse oyunun ilgi çeken yanı pek çok AAA yapımın kullandığı Denuvo koruma sistemini kullanmaması oldu.

God Eater 3 temel olarak serinin önceki oyunlarına benzese de birtakım karakter ve oynanışa dayalı eklemeler oyunu ilgi çekici kılıyor. Oyuncular daha fazla yakın dövüş araçlarını kullanarak düşmanlarını alt edecek, yepyeni yeteneklerle aksiyon ve eğlence dolu bir oyun bizi bekliyor. Serinin yeni oyununa eklenen tanrısal yeni rakiplerimiz Ash Aragami ile sınırlarımızı zorlayarak karakterimizin yeteneklerini daha da geliştirebileceğiz.

Bandai Namco’nun geliştirdiği God Eater 3, Steam üzerinden erişilebilir durumda. Ayrıca serinin önceki oyununa sahip olanlar oyuna yüzde 20 indirimle sahip olabilecek. Ayrıca oyunun yayınlanan çıkış fragmanına ise aşağıdan göz atabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:   Trine 4’den İlk Detaylar Geldi

Taner Kartal {Taner}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir