Reklam Alanı
Haberler 0

Gears 5 Her PC’ye Hitap Edecek

The Coalition stüdyolarının başındaki isim Rod Fergusson beklenen oyunları Gears 5 (Gears of War 5) hakkında bir açıklama yaparken oyuncuların da yüzünü güldürdü. Fergusson’un belirttiği üzere PC oyuncuları her tür bilgisayarın avantajını kullanabilecek ve dilediği optimizasyonu seçebilecek. Yani oyun bu yönüyle çok daha geniş bir kullanıcı yelpazesine hitap edecek.

Fergusson yaptığı açıklamada şu sözlere yer verdi;

Her tür PC’de çalışabilecek farklı optimizasyonlara sahip bir oyun yapıyoruz. Grafik özelliklerini oldukça yükseğe çekebileceksiniz. Hâlâ erken aşamadayı fakat genellikle 120fps alabileceksiniz. Bu tabii ki kullandığınız donanımla ilişkili fakat PC’nizin gücüne göre daha yüksek seviyelere de çıkabileceksiniz.’

Açık konuşmak gerekirse 2016 yılında çıkan Gears of War 4 oyunu o yıl PC’nin en iyi optimize edilmiş yapımlarından birisiydi. Orta seviye dizüstü bilgisayarlarda dahi sorunsuz bir oynanış sunan Gears of War 4 bu yönüyle oldukça beğenilmişti. Bu yüzden Rod Fergusson’un bu açıklaması da bizi pek şaşırtmadı.

Kısacası yeni Gears 5 oyunu epey esneklik sunacak. Oyunun 2019 yılında çıkması bekleniyor fakat net çıkış tarihi henüz verilmedi.

İlginizi Çekebilir:   WARSHIFT Tam Sürüme Geçti

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir