Reklam Alanı
Editörden 0

Game of Thrones 7. Sezon Hakkında Her Şey

Game of Thrones 7. Sezonu çıkış tarihi resmi olarak doğrulanırken, bir de iştahları kabartacak fragman yayınlandı. Bu yazıda Game of Thrones 7. Sezon ne zaman başlayacak konusuna değineceğiz, bildiklerimizi sıralayacağız. Game of Thrones 7. Sezon 1. Bölüm izle seçeneği şimdilik aktif olmasa da, elimizde pek çok bilgi bulunuyor.

Dizinin yedinci sezonu, sondan bir önceki sezon olacak fakat söylentilere göre HBO şu sıralar kitapların yazarı George R.R. Martin ile potansiyel bir spin-off serisi yapmak için görüşmeleri sürdürüyor.

Game of Thrones 7. Sezon 1. Bölüm İzle

[embedyt] https://www.youtube.com/watch?v=JxWfvtnHtS0[/embedyt]

Game of Thrones 7.  Sezon Yarışması

Yeni sezonun gelişini kutlamak için Sky Atlantic bir yarışma düzenliyor ve katılımcılardan şanslı olanları Los Angeles’ta yapılacak olan galaya götürecek. Siz de https://www.jointhenightswatch.com adresinden yarışmaya katılabilirsiniz.

Game of Thrones 7. Sezon Tanıtımları

HBO şimdiye kadar yeni sezon için 15 farklı görsel yayınladı ve bazı ipuçları verdi. Bunlardan tabii ki ilk dikkat çeken Cersei’nin tahtta oturması ve Jaime’nin de yanında Joffrey’in kılıcıyla beklemesi oldu. Daha önce dördüncü sezonda Joffrey, bu kılıçla Tyrion’ın kendisine verdiği kitabı parçalamıştı. Yine farklı karakterlerle ilgili fotoğraflar da bulunuyor fakat maalesef pek çok anlam çıkartmak mümkün değil.

Cersei ve Jaime, yedinci sezonda birlik olacak gibi duruyor

Game of Thrones 7. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Altıncı sezon geçtiğimiz yıl 25 Nisan 2016 tarihinde, biraz erken başlamıştı fakat yedinci sezon maalesef gecikecek. Buna göre yeni sezonun ilk bölümü 16 Temmuz 2017 Pazartesi günü HBO’da yayınlanacak, biz de ertesi gün ancak izleyebileceğiz.

Game of Thrones 7. Sezon İnternette Nasıl İzlenir?

Game of Thrones 7. Sezon 1. Bölüm izle yurt dışında çeşitli sitelerde online olarak izleniyor fakat maalesef ülkemizde henüz böyle bir servis bulunmamakta. Buna rağmen dizi başladığı zaman pek çok online dizi sitesinde yer alacaktır.

İlginizi Çekebilir:   Şiddet İçerikli Oyunlar ve Çocuk Gelişimine Edebi Bakış

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir