Reklam Alanı
Haberler 0

Forza Horizon 4’te Artık Kendi Yarış Pistinizi Oluşturabilirsiniz

Forza Horizon 4’ün yeni ücretsiz oyun modu Super7 ile birlikte oyuncular, kendi özel yarış pistlerini ve akrobatik meydan okumalarını oluşturabilecekler. Paylaşılan yeni oynanış fragmanıyla birlikte yeni ücretsiz güncellemenin neler getirdiği paylaşıldı. Oynanış fragmanında gösterilene göre hayalinizdeki yarış pistini oluştururken, oyunda bulunan her materyali kullanabiliyorsunuz.

Haritanın tamamı kullanılabiliyor

Yeni ücretsiz güncelleme, IGN tarafından test edildi. IGN tarafından yapılan habere göre yeni güncelleme ile birlikte Forza Horizon 4 haritasının herhangi bir lokasyonunu, yarış pistinizi inşa etmek için kullanabiliyorsunuz. Super7 pistlerini oluştururken akrobasi uçuşlarını ve oyunda bulunan malzemeleri (taş, evler, çimen, çitler vb.) istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Yarış pistleri, özel bir harita düzenleme aracı kullanarak oluşturulabiliyor. IGN tarafından yapılan raporlara göre sunulan harita düzenleme aracının kullanımı da oldukça kolay ve bütün oyuncu kitlesine hitap edecek şekilde tasarlanmış.

Yeni Super7 moduna ilk giriş yaptığınızda, kullanıcılar tarafından oluşturulmuş yedi farklı meydan okumayla karşılaşacaksınız. Bu Super7 meydan okumalarının hepsini kazanırsanız, oyun içi özel bir ödül kazanacaksınız. Eğer bir meydan okumada zorluk çekiyorsanız, bunu değiştirme fırsatınız da olacak. Dolayısıyla rastgele sunulan yedi meydan okumanın içinde sevmedikleriniz varsa bunu oynama zorunluluğunuz bulunmayacak.

Forza Horizon 4’ün yeni ücretsiz güncellemesi Super7, bugün bütün platformlarda indirilebilir olacak. Super7 modunun fragmanını aşağıda bulunan bağlantıdan izleyebilirsiniz. Ayrıca geliştirici ekip Playground Games, yeni Super7 modunun çıkışına özel bir canlı yayın düzenleyecek. Twitch üzerinden gerçekleştirilecek canlı yayın 10 Aralık günü Türkiye saatiyle 21.00’de gerçekleştirilecek.

İlginizi Çekebilir:   Bayonetta Steam'deki Yerini Aldı

{Anıl Atıcı}

Uzun süredir indieTurk'te yazan Anıl, teknoloji ve oyun dünyasıyla yakından ilgili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir