Reklam Alanı
Haberler 0

Fortnite’a Master Chief, Michonne ve Daryl Geliyor

Fortnite’a, geçtiğimiz dönemlerde farklı oyunlardan tanıdığımız birçok yeni karakter eklendi. Marvel karakterleri ile başlayan bu macera, Master Chief ile devam ediyor olacak. Fortnite’ın 5. sezondaki ödül avcıları teması, bir başka konsola özel bir oyunun ana karakterine ev sahipliği yapıyor.

Efsanevi harita Blood Gulch da geliyor

 Geçtiğimiz hafta, Fortnite mağazasına God of War’un ana karakteri Kratos eklenmişti. Bir sonraki güncelleme ile de Xbox’ın Halo serisinden Master Chief geliyor olacak. Halo serisinin en ünlü haritalarından birisi olan Blood Gulch da Fortnite’a geliyor. Bu harita, bugün itibariyle oynanabilir olacak olan “Bayrağı Ele Geçir” modunun haritası olarak karşımıza çıkıyor. Tüm bunlara ek olarak The Walking Dead serisinden iki önemli karakter de Fortnite’a geliyor. Bunlar, Daryl ile Michonne. Serinin oldukça sevilen iki üyesi olan Daryl ve Michonne da Fortnite’ın zengin karakter kütüphanesine eklenecek.

Aşağıdan Master Chief’in tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. Videoda Master Chief, Fortnite’ta bir mağazanın içindeki bir buzdolabından çıkarak savaşa katılıyor.

Aşağıdan izleyebileceğiniz fragmanda, Halo haritası Blood Gulch’ın tanıtımını görebilirsiniz.

Daryl ve Michonne’un da oldukça kısa ancak güzel bir fragmanı yayınlandı. Bu fragmanda Daryl ve Michonne’u, The Walking Dead evreninde zombi avlarken görüyoruz. Daryl, kendisiyle adeta birleşmiş olan yayı ve Michonne’da katanasıyla görünüyor. İkili birkaç zombiyi öldürdükten sonra, Fortnite’dan bir karakter gökyüzünden, Daryl ve Michonne’un önüne düşüyor ve ikiliyi Fortnite evrenine ışınlıyor.

İlginizi Çekebilir:   Fortnite'a FPS'i Artıracak Performans Modu Geliyor

{Anıl Atıcı}

Uzun süredir indieTurk'te yazan Anıl, teknoloji ve oyun dünyasıyla yakından ilgili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir