Reklam Alanı
Haberler 0

Fortnite Turnuvaları 2021’de Çevrim İçi Olarak Gerçekleştirilecek

Epic Games tarafından yeni yapılan açıklamalarda, birçok oyuncunun da gerçekleşmemesini beklediği çevrim dışı turnuvaların yapılmayacağı resmi olarak onaylandı. Epic Games, 2021 yılında gerçekleştirilecek olan bütün Fortnite turnuvalarının çevrim içi olarak düzenleneceğini duyurdu. Fortnite‘ın en büyük turnuvası olan Fortnite World Cup da çevrim içi olarak gerçekleştirilecek olan turnuvalara dahil.

Fortnite etkinlikleri 2021 yılında çevrim dışı olarak yüz yüze gerçekleştirilemeyecek olan bütün etkinlikler ve belki de daha fazlası, önümüzdeki yıl boyunca çevrim içi olarak düzenleniyor olacak. FNCS olarak da bilinen Fortnite Şampiyon Serisi‘nin Üçlü modundaki turnuvaları ve etkinlikleri de 2021 yılı boyunca devam edecek. Fortnite 2. Bölüm 5. Sezon için FNCS‘nin ise 4 Şubat 2021 tarihinde başlayacağı biliniyor.

Çevrim İçi Etkinlikler

Fortnite etkinlikleri 2021 yılında çevrim dışı olarak yüz yüze gerçekleştirilemeyecek olan bütün etkinlikler ve belki de daha fazlası, önümüzdeki yıl boyunca çevrim içi olarak düzenleniyor olacak. FNCS olarak da bilinen Fortnite Şampiyon Serisi‘nin Üçlü modundaki turnuvaları ve etkinlikleri de 2021 yılı boyunca devam edecek. Fortnite 2. Bölüm 5. Sezon için FNCS’nin ise 4 Şubat 2021 tarihinde başlayacağı biliniyor. Epic Games durumu, “Bu tarihin, oyuncuların yeni sezon ile birlikte gelen değişikliklere alışabilmesi için ve bizim tarafımızda FNCS oyunları öncesinde dengeleme değişiklikleri yapabilmemiz için bolca zaman tanıyor.” diyerek açıkladı.

Epic, 2021’de gerçekleştirilecek olan yüksek seviye rekabetçi etkinlikler konusunda farklı yollar için arayışta olduklarını da ekledi. 2021 yılı Fortnite rekabetçi turnuva takviminde haftalık turnuvaların, özel turnuvaların ve Creator Cup turnuvalarının bulunacağı açıklandı. Yapılan açıklamalarla FNCS sezonları arasındaki süreçte de birçok rekabetçi etkinlik olacağı ve bunların Üçlü modundan ibaret olmayacağı doğrulandı.

İlginizi Çekebilir:   Geçen Ayın En Çok Kazanan Oyunu 300 Milyon Dolarla Fortnite Oldu

{Anıl Atıcı}

Uzun süredir indieTurk'te yazan Anıl, teknoloji ve oyun dünyasıyla yakından ilgili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir