Reklam Alanı
Haberler 0

Football Manager 2017’de Hangi Özellikler Olacak?

En gerçekçi futbol menajerliği oyunu olarak tanınan serinin yeni yapımı Football Manager 2017 de dün duyuruldu ve herkesin aklında aynı soru işaretleri belirdi; Football Manager 2017’de yeni özellikler ne olacak? Football Manager 2017 fiyatı ne kadar olacak?

4 Kasım 2016 tarihinde satışa sunulacak olan oyunun resmi satış fiyatı 100 TL olarak belirlendi. Türkçe dil desteğiyle sunulacan olan FM 17’yi satın alan hayranları, Football Manager 2013’ten bu zamana kadar sahip oldukları tüm FM oyunları için Steam’de yüzde 5 özel indirim kazanacak. Yani serinin son dört oyununa sahip olanlar yüzde 20’ye kadar indirimden faydalanabilecek.

Ayrıca Football Manager 2017’yi ön sipariş yoluyla edinenler, hem iki hafta önceden tam oynanabilir betaya katılacak, hem de ‘Yönetim kurulunu geçersiz kıl’, ‘Kovma yok’, ‘Tüm iş başvuruları’, ‘Milli takım yönetimi’ özelliklerini ücretsiz edinecek. Ayrıca Touch için üç yeni görev de sunulacak.

Yeni Football Manager 2017’de kullanıcıların beklediği pek çok farklı özellik de var ama bunlar henüz duyurulmuş değil. Bakalım geliştirici firma Sports Interactive kullanıcıların isteklerine ne kadar cevap verecek?

İlginizi Çekebilir:   Eski Mısır Temalı Strateji Oyunu Egypt: Old Kingdom Çıktı

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir