Reklam Alanı
Haberler 0

Football Manager 2017 Çıkış Tarihi Duyuruldu!

Bugün yapımcı firma Sports Interactive tarafından Football Manager 2017’nin ilk duyurusu yapıldı ve Football Manager 2017 çıkış tarihi de 4 Kasım 2016 Cuma günü olarak belirlendi. Ayrıca oyunu erken sipariş edenler ekstra içeriklere ve Football Manager Touch 2017 sürümüne sahip olabilecek.

Sports Interactive tarafından yayınlanan resmi açıklama şu şekilde:

Kulübünüzün fikstürlerini de defterinize yazdığınıza göre doğrulanması gereken yalnızca tek bir tarih kaldı… Football Manager 2017’nin başlangıç düdüğünün 4 Kasım Cuma günü çalınacağını açıklamaktan mutluluk duyuyoruz.

O kadar uzun süre bekleyemem diyorsanız, kampanyaya katılan bir dijital mağazadan Football Manager 2017 için şimdi ön sipariş vererek Beta sürümü için ücretsiz erken erişimle birlikte tam sürümden en az iki hafta önce menajerlik kariyerinize başlayabilirsiniz. Beta’da başlanan kariyerlere tam oyunda devam edilebilecektir.

Kampanyaya katılan bir dijital mağazadan veya kutulu oyun satan bir mağazadan Football Manager 2017 için ön sipariş veya erken sipariş verdiğinizde, Football Manager Touch 2017’ye (PC, Mac veya Linux için) tamamen ücretsiz olarak sahip olacaksınız. Ön siparişiniz veya erken siparişinize özel olarak, Touch için “Yönetim kurulunu geçersiz kıl”, “Kovma yok”, “Tüm iş başvuruları”, “Milli takım yönetimi”ni de içeren ücretsiz indirilebilir çeşitli içeriklerin ve “Mücadele” modunda oynanabilen 3 yeni görevin de sahibi olacaksınız. Touch, yönetimin daha akıcı olan “transferler ve taktikler” yöntemiyle yürütüldüğü bir oyundur ve bağımsız bir oyun olarak ayrı halde satın alınabilir.

Birçok yeni ve güncellenmiş özellik, Beta sürümünün çıkışına günler kala footballmanager.com ve sosyal kanallarımız üzerinden açıklanacaktır, bu yüzden en güncel bilgilerden haberdar olmak için bizi takip edin.

İlginizi Çekebilir:   Dead by Daylight PC'de 1.8 Milyon Sattı

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir