Reklam Alanı
Haberler 0

Fog of War Tam Sürüme Geçti

Geride bıraktığımız Şubat ayında Erken Erişim oyunu olarak Steam’de yerini alan FPS oyunu Fog of War bugün tam sürüme geçti. Oyunun kendisi 15.50 TL’ye satılırken, içinde ekstradan müzik albümü DLC’sinin de yer aldığı Extended Edition adlı sürümü ise ilginç bir şekilde 7.80 TL’ye satılmakta. Dolayısıyla fiyat olarak oldukça uygun duruyor.

Anlayacağınız üzere Fog of War İkinci Dünya Savaşı’nı konu alan bir yapı ve savaşın en şiddetli dönemlerinde geçiyor. Gerek tek başınıza, gerekse arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğiniz Fog of War’da stratejik pozisyonları ele geçirmeye çalışacak, yaya gidebileceğiniz gibi savaş araçlarına da binebileceksiniz.

Taktiksel çeşitlilikler sunan yapımda farklı karakter ve asker tipleri bulunurken bunlar da kendine özgü silahlara ve ulaşım araçlarına sahip. Dolayısıyla oyun farklı oynanış mekanikleri de vadediyor.

Fog of War birçok yönüyle diğer multiplayer FPS’leri de andırırken, ilerledikçe deneyim puanı kazanıyor ve her şeyin kilidini açabiliyorsunuz. Aynı zamanda karakterinizin seviyesi yükseliyor ve ek özellikler geliyor.

FPS türündeki Fog of War Steam’de ise oyuncuların orta düzeyde beğenisine sahip. Şimdiye kadar oyunu oynayanların yüzde 53’ü olumlu yorum yaptı.

İlginizi Çekebilir:   Steam'de Spacewar Nasıl İndirilir?

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir