Reklam Alanı
Haberler 0

Final Fantasy XV’in Ertelendiği Doğrulandı

Bir süredir erteleneceği söylentileri yayılan ve bu konuda haberler çıkan Final Fantasy XV’in Kasım ayına ertelendiği kesinleşmiş oldu.

Serinin merakla beklenen yapımı Final Fantasy XV için bir süredir tüm işaretler oyunun erteleneceğini gösteriyordu. Square Enix’in doğruladığı habere göre oyunun hayranları iki ay daha beklemek zorunda kalacak. Aynı zamanda oyunun yönetmeni Hajime Tabata konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

Projeye başladığımız ilk andan bu yana serinin önceki oyunlarında görülmemiş bir özgürlük ve gerçekçilik sağlamayı hedefliyoruz. Ne yazık ki bu amaca ulaşabilmek ve başarabilmek için daha fazla zaman gerekiyor. Projenin yönetmeni ve ekibin lideri olarak şahsım adına tüm bekleyenlerden özür diliyorum. Hayranlarımızın Final Fantasy XV’de hak ettiği mükemmeliyeti onlara sunmak istiyoruz. Dolayısıyla gecikme için anlayışınıza sığınıyoruz.

Square Enix tarafından geliştirilen Final Fantasy XV, Xbox One ve PlayStation 4 konsollarına 29 Kasım tarihinde gelecek.

İlginizi Çekebilir:   ABZÛ'nun Müzikal Fragmanıyla Tanıtımı Yapıldı

Taner Kartal {Taner}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir