Reklam Alanı
Rehberler 0

FIFA 19 Rehberi: FIFA 19 Nasıl Daha İyi Oynanır?

EA Sports bu yıl yeni FIFA 19 oyunuyla karşımıza çıkarken, pek çok kişinin de aklında aynı soru var: FIFA 19 nasıl iyi oynanır? FIFA 19 püf noktaları paylaşacağımız bu yazımızda oyunun temel mekaniklerinden ve ipuçlarından bahsedeceğiz.

FIFA 19 Başlangıç İpuçları

  • Zamanlamalı bitiricilik – FIFA 19’da yer alan yeni Zamanlamalı Bitiricilik özelliği ile şut tuşuna ard arda basarak şutun gücünü ve hızını ayarlayabiliyorsunuz. Mutlak goller hazırlayabileceğiniz bu tekniğe önem verin ve en kısa sürede öğrenmeye çalışın.
  • Yavaşlayın – FIFA serilerinde pek çok kişi aynı hataya düşüyor ve hızlı koşma tuşuna çok fazla abanıyor. Bu futbolcunun topu ayağından fazla açmasına ve ardndan kaybetmesine yol açar. Dolayısıyla hızlı koşmayı sadece hücumda ve gole yaklaşırken kullanın. Böylece oyuncunuzun çabuk yorulmasının da önüne geçin.
  • Yerden Orta – Başka bir oyuncuya karşı oynarken yerden düşük orta (orta tuşuna iki kere basarak) yaparak rakibinizi kandırabilirsiniz.
  • Taktikleri Kullanın – FIFA 19’da taktikler çok geliştirildi ve şimdiye kadar çıkan serinin oyunları arasında en iyisi diyebiliriz. Dolayısıyla oyuna başlamadan önce dinamik taktikler menüsünde biraz vakit geçirin ve kendinize uygun oyun stilini belirleyin.
  • Hızlı Taktikler – Maçlar esnasında hızlı taktikleri kullanmayı unutmayın. Çünkü etkisini çok çabuk hissedeceksiniz.
  • Zorluğu Yükseltin – FIFA 19’da daha iyi olmak istiyorsanız Profesyonel zorluk seviyesinde oynamanızı öneririz. Bu sayede Kariyer Modu da daha kolay hale gelecektir.
İlginizi Çekebilir:   FIFA 17 - Yeteneği 5 Yıldız Olan Oyuncular

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir