Reklam Alanı
Haberler 0

Fallout: New Vegas’ta Araba Sürebileceğiniz Mod Çıkıyor

 Fallout: New Vegas için uzun süredir beklenen ve geliştirilen büyük Fallout: New Vegas – The Frontier modu ile birlikte oyuna araba sürme mekanikleri eklenecek. Fallout: New Vegas – The Frontier geliştiricileri, geliştirdikleri araba sürüş modunun bir Bethesda oyunundaki en iyi sürüş sistemi olduğuna inanıyor.

The Frontier için yayınlanan yeni bir fragmanda, The Frontier geliştiricileri oyunda direksiyon başına geçmenin nasıl olduğunu ve oyuncuların bunu ne zaman deneyebileceğini gösteriyor. Fragmana bakılırsa Fallout: New Vegas’ta bir araba kullanmak eğlenceli ve etkili olacak. Ayrıca nükleer sonrası yollarda arabanızı sürerken, karşınıza çıkacak düşmanları da ezebileceksiniz. En iyi kısım ise, The Frontier’ın 15 Ocak 2021 tarihinde çıkacak olması. Çok yakın bir süre içerisinde biz oyuncular da, Fallout: New Vegas’ta araba sürebileceğiz.

Bir geliştirci günlüğü videosunda geliştiricilerden biri, modla beraber oluşturdukları mekaniklerin ne kadar iyi olduğundan bahsediyor. Oluşturdukları sistemin bir Bethesda oyununda görülebilen; en karmaşık, en gerçekçi ve oynanışa en uygun araba sistemi olduğunu söylüyorlar. Videoda modun çıkış tarihi de açıklanıyor. Bunun yanı sıra The Frontier modu hem Steam’de, hem de Nexus’ta çıkış yapacak. Dolayısıyla moda erişim oldukça kolay olacak.

Yeni bir ortam: Portland

Bunun yanı sıra The Frontier’da oyunun hikayesiyle ilgili birçok içerik olacak. NCR, Crusaders of Steel ve Legion arasından birini seçebileceksiniz. Bu üç grubun kendine ait büyük görevleri olacak. Bunun yanında elliden fazla yan görev de bulunacak. Boss savaşları ve kara/hava savaşları da oyunun distopyası Portland’da bulunacak.

İlginizi Çekebilir:   Pigeon Fight ile En Çok Ekmeği Kapan Güvercin Siz Olun

{Anıl Atıcı}

Uzun süredir indieTurk'te yazan Anıl, teknoloji ve oyun dünyasıyla yakından ilgili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir