Reklam Alanı
Rehberler 0

Fallout 4’te Radyasyon Nasıl Engellenir, Radyasyon Nasıl Tedavi Edilir?

Radyasyonla Fallout 4 eş anlamlı kelimeler gibi. Pek çok kişi oyunda garip yerlere girmek zorunda kalıyor ve burada radyasyon kapıyor. Radyasyon, oyundaki genel sağlığınızı düşürüyor ve devam ederse, sağlığınız çok az hale geliyor. Peki, Fallout 4’te radyasyonla nasıl mücadele edilir? Fallout 4’te radyasyon nasıl silinir, kalınır? Fallout 4’te radyasyon tedavisi nedir?

Radyasyon için en kolay fakat en etkisiz yol RadAway kullanmak. Arazide hemen hemen her yerde bulunabilen bu RadAway iksirleri aynı zamanda kimya istasyonlarında da craft edilebiliyor. Buna rağmen malzemelerini bulmak epey zor. 2 Antiseptic, 3 Glowing Fungus, 1 Plastic ve 1 Purified Water ihtiyacınız var. Tek dozdaki RadAway, size 300 puanlık radyasyon tedavisi sağlayacaktır. Yani biraz rahatlatacaktır ama tüm işi halletmeyecektir.

Tabii ki bir doz daha RadAway alabilirsiniz ama dikkatli olun çünkü kendisi bağımlılık yapıcı. Baş ağrısı ve saç kaybı gibi yan etkileri olabiliyor! Yan etki ve bağımlılık riski olmadan tedavi için de herhangi bir yerel doktora gitmeniz gerekiyor. Bunlar Diamond City ya da Goodneighbor gibi yerlerde bulunabiliyor. 40 Caps karşılığı sizi tamamen radyasyondan tedavi edebiliyorlar. Peki ya radyasyonu başlamadan durdurmak ister miydiniz?

Bunun için RadX kullanmanız gerekiyor. RadX ile radyasyona dayanıklılığınız epey artacak ve sizi etkilerinden koruyacaktır. Tabii ki en etkili radyasyon kıyafeti ise Power Armor. Radyasyon olan bir yere gittiğinize eminseniz, Power Armor kullanmanızı tavsiye ederiz.

Fallout 4 Sistem Gereksinimleri

 

Minimum

Windows 7/8/10 (64-bit işletim sistemi gerekli)
Intel Core i5-2300 2.8 GHz/AMD Phenom II X4 945 3.0 GHz
8 GB RAM
30 GB HDD alanı
NVIDIA GTX 550 Ti 2GB/AMD Radeon HD 7870 2GB

 

 

Önerilen

Windows 7/8/10 (64-bit işletim sistemi gerekli)
Intel Core i7 4790 3.6 GHz/AMD FX-9590 4.7 GHz
8 GB RAM
30 GB HDD alanı
NVIDIA GTX 780 3GB/AMD Radeon R9 290X 4GB

İlginizi Çekebilir:   4 Adımda Twitch'ten Nasıl Video İndirilir?

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir