Reklam Alanı
Rehberler 0

ESO Plus Nedir? ESO Plus Avantajları Nedir?

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited konsollara çıkışıyla beraber B2P oynanış modeline geçti ve oyunu bir kere satın aldıktan sonra neredeyse tüm içeriklere ücretsiz erişebiliyorsunuz. Peki ESO Plus nedir? ESO Plus ne işe yarar?

Buna rağmen oyunun DLC’lerini ücretsiz olarak oynamak ve Imperial ırkını seçebilmek için ESO Plus satın alıp, aylık belli bir miktarda ücret ödemek gerekiyor. ESO Plus 30 günlük, 60 günlük ve 90 günlük paketler şeklinde satılıyor.

Her ne kadar ESO Plus üyeliğinin ciddi avantajları olmasa ve oyuncuyu diğerlerinin önüne geçirmese de, birtakım faydaları mevcut.

ESO Plus Avantajları Nelerdir?

ESO Plus alarak oyunu oynamayı tercih ederseniz, her 30 günlük üyelikte 1500 crowns sahibi oluyorsunuz ve bununla oyunun mağazasından görsel eşyalar satın alabiliyorsunuz. Ayrıca tüm karakterlere ve indirilebilir içeriklere üyelik süreniz boyunca erişebiliyorsunuz.

Buna ek olarak, ESO Plus alarak The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited oynayanlar yüzde 10 tecrübe puanı, crafting, inspiration ve altın kazanma bonusu kazanıyor.

İlginizi Çekebilir:   Pokemon Go Batarya – Şarj Sorunu Çözümü

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir