Reklam Alanı
Rehberler 0

ESO Homestead – ESO Ev Nasıl Alınır?

Elder Scrolls Online için Homestead güncellemesi resmen geldi. Uzun süredir beklenen güncellemeyle birlikte oyuna yeni skiller de eklenirken, artık her oyuncu bir ev sahibi olabilecek. Bu yazıda ESO ev alma, ESO nasıl ev alınır konularından bahsedeceğiz.

ESO Ev Fiyatları

Buna göre en düşük evler (ufak odalar) 3000 gold ile başlarken, fiyat malikanelerde 3.8 milyona kadar çıkabiliyor. Crown bazında bakıldığında ise evlerin fiyatları 600 Crown ile başlıyor ve 12 bin Crown’a kadar çıkabiliyor.

600 Crown 4.36 dolara denk gelirken, 12 bin Crown ise 87.25 dolara eşit. Dolayısıyla büyük evlerin fiyatları biraz tuzlu diyebiliriz. Ayrıca bunlar içlerinde mobilya olmayan halleri.

ESO Nasıl Ev Alınır?
Oyuna güncelleme sonrası girdiğinizde karşınıza şehirde ev alma görevi çıkacak. Buna aynı zamanda ESO Store üzerinden de ulaşabilir, istediğiniz zaman görev kağıdını alabilirsiniz. Birkaç aşamalı, yaklaşık 15 dakika uzunluğundaki görevden sonra ücretsiz olarak evinize kavuşacaksınız.

Tabii ev dediğimize bakmayın, bu çok ufak bir odadan ibaret ve içine birkaç eşya ancak sığdırabiliyorsunuz. Dolayısıyla zaman içinde altın veya crown ödeyerek daha geniş bir eve geçebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir:   The Oldest Orc - Set Gurlak Free ESO Görevi

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir