Reklam Alanı
Haberler 0

Dynasty Warriors 9’un Ücretsiz Deneme Sürümü Yayınlandı

KOEI Tecmo bugün Dynasty Warriors 9 için yeni bir ücretsiz sürümü yayınladı ve Steam üzerinde kullanıcılara sundu. Bu ücretsiz deneme sürümünde Dynasty Warriors 9 oyuncuları maksimum 3 karakter seçebilecek ve hikayenin bir kısmını deneyimleyebilecek. Oyunun orijinal sürümünde ise toplamda 90 farklı karakter yer alıyor.

Dahası, ücretsiz demoda online oynama fırsatı da sunulacak. Böylece oyuncular 6 karakter arasından her gün 2 karakter seçebilecek. Karakterler günlük rotasyona girecek ve zamanla daha çok karakter deneyebileceksiniz.

Dynasty Warriors 9’un demo sürümünü kutlamak amacıyla KOEI Tecmo tarafından yeni bir fragman da yayınlandı ve aşağıdan izleyebilirsiniz.

Daha önce KOEI Tecmo oyunun PC sürümü için bazı güncellemeler yayınlamış ve yaşanan mouse – kamera hareketi sorunları ile çeşitli hataları gidermişti. Buna rağmen performans alanında düzeltme yapılmamıştı.

Geçtiğimiz Şubat ayında PC için yayınlanan Dynasty Warriors 9, Steam’de 92,00 TL fiyat etiketiyle satılıyor. Buna rağmen kullanıcı incelemeleri ‘Çoğunlukla Olumsuz’ olarak göze çarpıyor. Çıktığı dönemde Dynasty Warriors 9’a Steam’de inceleme bırakan 5000’in üzerinde oyuncudan sadece yüzde 21’i olumlu puan vermişti. Yine de ücretsiz denemek isteyebilirsiniz.

İyi seyirler!

İlginizi Çekebilir:   Resident Evil 7'nin Yeni Fragmanı Paylaşıldı

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir