Reklam Alanı
Haberler 0

Dying Light: Bad Blood’ın Erken Erişim Süreci Başladı

Techland bugün yaptığı açıklamayla Dying Light: Bad Blood’ın Steam’deki Erken Erişim sürecinin başladığını duyurdu. Battle Royale türüne yeni bir bakış açısı getiren online oyunu bugünden itibaren satın alıp oynayabilirsiniz.

Hızlı ve rekabetçi bir multiplayer oyun olan Dying Light: Bad Blood’da PvP ve PvE mekanikleri bir arada kullanılıyor. Aynı zamanda Dying Light’In klasik oyun mekanikleri de korunuyor ve üzerinde bir değişiklik yapılmıyor.

Yapımcıdan da oyunun çıkışına dair bir açıklama gelirken, son testlerden aldıkları sonuçlardan memnun kaldıklarını ve oyuncuların kendilerine oldukça faydalı geri dönüşlerde bulunduğunu söyledi. Dying Light: Bad Blood’un önünde uzun bir geliştirme süreci olacak ve oyuna düzenli olarak yeni içerikler eklenecek. Hatta ilk güncellemelerin birkaç hafta içinde gelmesi bekleniyor.

Erken Erişim süreci boyunca Dying Light: Bad Blood’a bol bol yeni içerik güncellemeleri gelecek ve oyunculara yeni eşyalar, karakterler, haritalar ve dahası sunulacak. Oyunun tam sürüme geçiş tarihi henüz kesin olarak bilinmese de, yapımcı firma Techland Erken Erişim programının en az 3 ay süreceğini hesaplıyor.

İlginizi Çekebilir:   Microsoft Açıkladı: Flight Simulator 10 Yıl Desteklenecek!

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir