Reklam Alanı
Teknoloji 0

3. Nesil Chromecast Best Buy’da Satışa Konuldu

Google 9 Ekim 2018’de gerçekleştireceği sunumda birkaç yeni cihazını duyurmayı planlıyordu. Bunlardan birisi de muhtemelen 3. nesil Chromecast idi. Ancak Best Buy, bu planı bozdu. Bir Best Buy mağazası, 3. nesil Chromecast’i raflara koydu. Bir Reddit kullanıcısı olan GroveStreetHomie; 2. nesil bir Chromecast almak için gittiği Best Buy’da, yanlışlıkla henüz duyurulmamış olan 3. nesil Chromecast’i satın aldığını paylaştı.

Reddit kullanıcısı GroveStreetHomie, ne yaptıysa da 3. nesil Chromecast’i çalıştırmayı başarmadı. GroveStreetHomie, 3. nesil Chromecast’in sürekli bir güncelleme olduğu uyarısını verdiğini belirtti. GroveStreetHomie, 3. nesil Chromecast’in fotoğrafını da paylaştı. Dış görünüş olarak, üst taraf daha mat bir renk almış ve büyük Chrome logosunun yerini bir Google logosu almış.

GroveStreetHomie; 3. nesil Chromecast’in, 2. nesil Chromecast ile aynı fiyattan satıldığını ekledi. Best Buy sisteminde 3. nesil Chromecast’in 9 Ekim 2018’e kadar kullanım dışı olarak işaretlendiği belirtildi. GroveStreetHomie’nin satın aldığı 3. nesil Chromecast ise, sistemde 2. nesil Chromecast olarak görünüyordu.

Google, 9 Ekim 2018’de gerçekleştireceği sunumda birkaç yeni cihazını duyurmayı planlıyor. Bunlara; Pixel 3, Pixel 3 XL ve yeni Chromebook’u örnek verebiliriz. Yeni duyurulacak cihazlardan birisinin de 3. nesil Chromecast olacağı düşünülüyor.

İlginizi Çekebilir:   Google Telefon Uygulamasına Karanlık Mod Geliyor

{Anıl Atıcı}

Uzun süredir indieTurk'te yazan Anıl, teknoloji ve oyun dünyasıyla yakından ilgili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir