Reklam Alanı
Teknoloji 0

Dünyanın İlk 10 GB Ram’e Sahip Telefonu Sızdırıldı

Birkaç ay önce, telefon kasasının içinden çıkan bir kameraya sahip olan Oppo Find X çıkmıştı. Popülaritesini Oppo Find X gibi ilginç bir telefonla kazanan firma, Oppo Find X’in yeni bir modelini duyurdu.

Oppo, Find X modelinin yeni bir varyasyonunu duyurdu. Yeni varyasyondaki yeni model, 256 GB depolama alanına ve tamı tamına 10 GB belleğe sahip olacak. Çinli bir sertifika kurumu olan TENAA, Oppo Find X’in 10 GB’lik bir modelini listeledi. Bu sızıntıya bakılırsa, yeni modelin resmi duyurusu da yakın zamanda gerçekleşecek.

Oppo, Çin’de bulunan bir firma. Oppo, genelde telefonlarını bütün dünyaya satmıyor. Oppo Find X modelinde de olduğu gibi, telefon Asya kıtası ülkeleri dışında fiziksel olarak satın alınamıyor. Diğer ülkelerde satın almanın yöntemi ise, Çin’den kargolayabilecek olan çevrimiçi satıcılar. Yeni Oppo Find X modelinin de sadece Asya’da olacağı düşünülüyor.

Daha önce Asus da 10 GB belleğe sahip bir telefon üzerinde çalıştıklarını duyurmuştu. Ancak Asus’un telefonu iptal edilmişti. Projenin bırakılma sebebi ise telefonunun çipinin çok büyük olmasıydı. Görünüşe göre Oppo, bu soruna bir çözüm bulmuş.

İlginizi Çekebilir:   Microsoft, Dokunmatik Ekran Destekli Office Uygulamalarını Artık Geliştirmiyor

{Anıl Atıcı}

Uzun süredir indieTurk'te yazan Anıl, teknoloji ve oyun dünyasıyla yakından ilgili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir