Reklam Alanı
Haberler 0

Dropzone Steam’deki Yerini Aldı

Gameforge ve Sparkypants’ın modern gerçek zamanlı strateji oyunu erken erişimde geliyor.

Bugün Gameforge ve Sparkypants şirketlerinin iddialı RTS/MOBA karışımı Dropzone Steam’de yayınlandı! Dropzone Early Access sürümü olarak edinilebilir: Geliştirici ekip kesintisiz olarak toplulukla iletişim halinde geliştirmeler ve yeni içerikler üzerinde çalışmaya devam ediyor. Dropzone’un fiyatı 39,99TL, çoğu modern bilgisayarda çalışıyor ve aralarında Türkçe’nin de bulunduğu on dile çevrildi.

Gameforge’un CEO’su ve kurucusu Alex Rösner, “Sparkypants’la birlikte Dropzone’un üzerinde çok sıkı çalıştık ve artık oyunu yayınlayacağımız gün geldi! Dropzone gerçekten dikkate değer bir oyun ve tüm dünyadaki oyuncular tarafından sevileceğinden hiç kuşkum yok. Gameforge Sparkypants’ın bu yeni tarz RTS deneyimini geliştirirken birlikte başardıklarıyla gurur duyuyorum ve geleceğe güvenle bakıyorum!

 

Dropzone Hakkında

Dropzone, Sparkypants Studios’un ilk oyunu. Stüdyonun arkasında, deneyimli, kıdemli gerçek zamanlı strateji uzmanları ve ortak kökleri Big Huge Games’e dayanan bir grup bulunuyor. Dropzone, harita kontrolü ve birden fazla birimin gerçek zamanlı olarak yönetilmesi gibi klasik RTS özelliklerini, ateşli 1’e 1 online mücadelelerin yoğunluğuyla birleştiriyor. Bilinen fare ve klavyeyle komuta mekanizmaları mümkün olan en yüksek kontrolü sağlıyor. Oyuncular, riglerinin ekipman geliştirme olanaklarından yola çıkarak, 15 dakikalık karşılaşmalarda rakiplerinden daha çok puan toplamak için stratejiler geliştirmek zorunda. Dropzone riglerin ve ekipmanlarının bir araya getirilmesi konusunda kapsamlı seçim ve kombinasyon olanakları sunuyor. Hepsi, uzaylıların istilası altındaki Jüpiter uydusu Europa’da buluna çeşitli haritalar savaş meydanlarını oluşturuyor.

Dropzone Sistem Gereksinimleri

İşletim sistemi: Windows 7 (SP1), Windows 8.x, Windows 10

İşlemci: 2,8 GHz Dual Core

RAM: 4 GB

Grafik kartı: GTX 460 ya da üstü

DirectX: 11 Sürümü

Ağ: DSL

Hafıza: 6 GB

Fiyatlar/Paketler

Ekip Paketi (39,99TL):

  • 15 pilot, gelecekteki keskin nişancılar dahil
  • 1 ekipman seti, üç güncel sezondan (144 parça)
  • 1 özel pilot alternatif kişiliği
  • 1 özel oyuncu portresi ve gözcü kulesi simgesi
İlginizi Çekebilir:   Metrico+ Yeni Fragmanıyla Konsollara Tanıtıldı

Kumandan Paketi (78,00TL)

  • Tüm mevcut ve gelecek pilotlar
  • 1 ekipman seti, üç güncel ve iki gelecek sezondan (240 parça)
  • 3 özel pilot alternatif kişiliği
  • 1 özel oyuncu portresi ve gözcü kulesi simgesi
  • 1 dijital çizim kitabı
  • 1 oyun müziği

Dropzone’un dengeli ve adil karşılaşmalar sunmasını istediğimiz için paketlerin içerikleri rekabet açısından oyunla ilgili avantajlar sunmuyor, yalnızca daha fazla oyun konforu ve seçenek sağlıyor.
Web sitesi: PlayDropzone.com
Steam: http://store.steampowered.com/app/572520/

Taner Kartal {Taner}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir