Reklam Alanı
Haberler 0

DiRT Rally 2.0’ye VR Desteği Ekleniyor

Codemasters bugün bir açıklama yaptı ve yaz aylarında DiRT Rally 2.0’ye VR desteğinin ekleneceğini duyurdu. Oyun bu ayın sonunda resmi çıkışını yapacak. Bir süredir PC oyuncuları sanal gerçeklik konusunda istekte bulunuyordu ve Codemasters da bekleneni yaptı. Yani DiRT Rally 2.0’nin sanal gerçeklik sürümü de olacak.

DiRT Rally 2.0’de 2018 FIA World Rallycross Championship’ten 8 pist içerecek. Bunların arasında Mettet, Silverstone ve Circuit de Barcelona – Catalunya gibi seriye ilk defa eklenecek olan yerler de var.

Aynı zamanda DiRT Rally 2.0 çıktığında dört farklı rallycross aracı da bulunacak. Bunlar resmi FIA World Rallycross Championship süper araçları RX2, RX Super 1600 ve RX Crosskart olacak.

Rallycross aynı zamanda DiRT Rally 2.0’nin online multiplayer kısmında da yer alacak ve sekiz kişiye kadar online sezonlar düzenlenebilecek. Yeni Rallycross Championship modu oyuna eklenirken, farklı araçlarla dünyanın farklı yerinden oyunculara karşı pistlerde mücadele edebileceksiniz. Böylece gerçek FIA World Rallycross etkinliği gibi tur atlayacak, yarı finale ve nihayetinde finale çıkabileceksiniz.

DiRT Rally 2.0 oyunseverlerin beğenisine 22 Şubat 2019 tarihinde sunulacak.

İlginizi Çekebilir:   Hellblade: Senua’s Sacrifice VR Çıktı

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir