Reklam Alanı
Teknoloji 0

Diablo Animasyon Serisi Netflix’e Gelebilir

Blizzard’ın aksiyon RPG serisi Diablo, popüler yayın platformu Netflix üzerinde animasyon olarak karşımıza çıkabilir. Boom! Studios tarafından daha önce çizgi romanları yayınlanan oyunun şimdi de animasyon serisinin gelebileceği Twitter üzerinde Andrew Cosby tarafından duyuruldu.

Tweet her ne kadar silinmiş olsa da, Cosby tarafından doğrulama geldi ve yeni Diablo animasyon serisi için Activision ve Netflix ile son görüşmelerin sürdüğünü belirtti. Cosby, bu yeni seriden ötürü fazlasıyla heyecan duyduğunu da sözlerine ekledi.

Diablo serisine aşina olmayanlar için, popüler RPG oyun serisi Sanctuary adlı hayali bir evrende, Cennet ve Cehennem arasındaki kıyasıya savaşı konu alıyor. Serideki toplam üç oyunda isimsiz bir kahramanı canlandırıyor ve dünyayı istila eden iblislere ve Terör Lordu Diablo’ya karşı savaş veriyorduk.

Bu yeni hamle ise Castlevania’yı andırırken, aynı zamanda Netflix’in The Witcher oyununun dizisi üzerinde de çalıştığı biliniyor. The Witcher’da ise Superman: Man of Steel filminin başrol oyuncusu Henry Cavill, Geralt rolünde karşımıza çıkacak.

Eğer Netflix Diablo’yu animasyon serisi olarak uyarlarsa, pek çok oyuncunun yüksek ilgi göstereceğine de şüphe yok.

İlginizi Çekebilir:   Google Telefon Uygulamasına Karanlık Mod Geliyor

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir