Reklam Alanı
Haberler 0

Diablo 3’te The Darkening of Tristram Etkinliği Yarın Gerçekleşiyor

Diablo 3’te her sene gerçekleşen Darkening of Tristram etkinliği bu sene 31 Aralık 2020 tarihinde yani yarın gerçekleştirilecek. Darkening of Tristram etkinliği ile birlikte oyuncular, 1996’da çıkan orijinal Diablo oyununda bulunan Tristram kasabasını eskiden olduğu haliyle deneyimleme fırsatı yaşayacaklar. Blizzard, etkinlikte olabilecek herhangi bir sürprizden bahsetmedi ancak geçmiş senelerde olduğu gibi bu sene de başarımları tamamlayarak kazanabileceğiniz veya etraftan toplayabileceğiniz yeni eşyalar olacak.

The Darkening of Tristram etkinliği ilk olarak 2016 yılının sonunda, Diablo serisinin 20. yıl dönümünü kutlamak amacıyla gerçekleştirilmişti. Etkinlikte oyuna eklenen pikselli ve grenli bir filtre eklenmişti. Bu sayede eski ilk Diablo’nun görselliğine yakın bir görsellik sunulmuştu. Buna ek olarak orijinal Diablo’da bulunan önemli mekanlar, oyuna eklenmişti. Bu mekanları pikselli filtre altında gezmek, oyunculara nostaljiyi sonuna kadar yaşatmıştı. Etkinlikle birlikte The Butcher’ın “FRESH MEAT” diye bağıran orijinal oyundaki versiyonuyla savaşabiliyor ve etkinliğe özel eşyalar çıkarabiliyorsunuz.

Tristram yolculuğu

Bu sene etkinlikte Tristram’a olan yolculuğunuza, Sanctuary’de etrafa rahatsızlık veren bir grup kült üyesini araştırarak başlayacaksınız. Bu kült üyelerini avlamanız ve sizi gizemli bir portala götürecek olan ipuçlarını bulmanız gerekiyor. Bu portal ile Tristram’a ışınlanacaksınız. Portala ilk girdikten sonra kendinizi orijinal Diablo’da bulunan dungeon’ın girişini oluşturan katedralin önünde bulacaksınız.

Etkinlik Türkiye saati ile 1 Ocak 2021 günü saat 03.00’te başlayacak ve 1 Şubat 2021 günü saat 03.00’te sona erecek.

İlginizi Çekebilir:   ATOM RPG Türkçe Oluyor!

{Anıl Atıcı}

Uzun süredir indieTurk'te yazan Anıl, teknoloji ve oyun dünyasıyla yakından ilgili.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir