Reklam Alanı
Haberler 0

Death’s Gambit Steam’de Çıktı

White Rabbit tarafından geliştirilen ve Adult Swim Games’in dağıtımcılığını üstlendiği platform – RPG oyunu Death’s Gambit bugün Steam üzerindeki çıkışını yaptı. Kullanıcılardan da ilk aşamada oldukça olumlu yorumlar alan oyun şu anda Steam’de 31 TL fiyat etiketiyle satılıyor.

Siradon adlı bir diyarda geçen Death’s Gambit’te Ölüm’ün sağ kolu rolüne bürünüyoruz ve buranın ölmeyen muhafızlarıyla karşı karşıya geliyoruz. Onların ruhlarını arındırmak için mücadele ettiğimiz oyunda zengin RPG elementleri bulunuyor. 2 boyutlu yapısıyla Dead Cells gibi oyunları da andıran Death’s Gambit’te ağırlıklı olarak aksiyon – platform öğeleri yer alıyor. Oyunda ustalaştıkça işlerimiz kolaylaşıyor ve daha da ileri gidebiliyoruz.

Farklı kesimlerden acayip ve bir o kadar da gizemli yaratıkların yer aldığı Death’s Gambit’te aynı zamanda karakter sınıfları ve özelleştirme seçenekleri de bulunuyor. Oyunda toplam 7 oynanabilir sınıf bulunurken, seçiminizi yaptıktan sonra sıra seviye atlamaya ve yeni yetenekler açmaya geliyor. Stratejik olarak ilerleyip hayatta kalmaya çalışacağınız oyunda aynı zamanda boss dövüşleri de karşınıza çıkıyor ve her biri farklı yöntemler gerektiriyor.

Bossları yendikten sonra kahraman modunu da oynayabileceğiniz Death’s Gambit bu yılın başarılı bağımsız oyunlarından birisi olacağa benziyor.

İlginizi Çekebilir:   Sony Cyberpunk 2077’yi PlayStation Store’dan Kaldırdı

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir