Reklam Alanı
Haberler 0

Dead or Alive 6 Seneye Çıkacak

KOEI Tecmo bugün yaptığı açıklamayla beklenen dövüş oyunu Dead or Alive 6’nın 15 Şubat 2019 tarihinde çıkış yapacağını duyurdu. Bu duyuruyu kutlamak amacıyla yapımcı firma tarafından aşağıda izleyebileceğiniz fragman da yayınlandı.

Buna rağmen KOEI Tecmo tarafından Dead or Alive 6’nın tam dövüşçü listesi yayınlanmadı. Fakat yeni videoda benzer yüzlerin geri dönüş yaptığını görüyoruz. Tüm diğer dövüş oyunlarına benzer şekilde Dead or Alive 6’da da 3D grafikler yer alacak fakat 3D oynanış mekaniklerini koruyacak.

Diğer yandan Dead or Alive 6’nın oynanış mekanikleri belli bir kitle tarafından eleştiriliyor. Her ne kadar kendine has sadık bir kitlesi olsa da, diğer dövüş oyunları severler Dead or Alive serisini genellikle pek beğenmez. Aynı zamanda Dead or Alive 6’da da dövüş kısmı biraz garip duruyor çünkü rakiplere vurmanın etkisi, rakibin reaksiyonu pek de belli olmuyor. Yani yumruk ve tekmelerin ardında sanki hiç kuvvet-enerji yok gibi duruyor. En azından yayınlanan yeni fragmanda da böyle gözüküyor.

İyi seyirler!

İlginizi Çekebilir:   Sinner: Sacrifice for Redemption Çıkış Tarihi Belli Oldu

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir