Reklam Alanı
Haberler 0

Dakar 18 Bu Ay Çıkıyor

Bigmoon Entertainment bugün yaptığı duyuruyla yeni ralli simülasyonu oyunu Dakar 18’in çıkış tarihini duyurdu. Beklenen yarış oyunu 28 Eylül 2018 tarihinde resmi çıkışını yapacak ve bu duyuruyu kutlamak amacıyla geliştirici ekip aynı zamanda aşağıdan izleyebileceğiniz yeni fragmanı da yayınladı.

Dakar 18, dünyadaki en ünlü ve en büyük ralli yarış organizasyonlarını içeren bir ralli simülasyonu olacak ve gerçekçi yapısıyla dikkat çekecek. Çok çeşitli resmi araçların ve açık dünyaların yer alacağı Dakar 18’de oyuncular gerçek yol haritaları kullanabilecek ve bunlar da geliştirici ekibindeki profesyonel pilotlar tarafından oluşturuldu. Böylece toplamda 14 aşamada yarışacağız ve Peru, Bolivya ve Arjantin gibi çok çeşitli ülkelere seyahat edeceğiz.

Yarış yeteneklerimizi ve yol bulma kabiliyetimizi geliştirebileceğimiz çevrimdışı modun yanı sıra Dakar 18’de online multiplayer yarışlar da olacak. Gerçekçiliğe odaklanan ve göz alıcı görsellerin yer alacağı Dakar 18’de beş yarış kategorisi olacak ve bunlar Car, Bike, Truck, Quad ve SxS olarak sıralanıyor. Aynı zamanda oyunu tek bir ekrandan iki kişi de oynayabileceğiz.

İyi seyirler!

İlginizi Çekebilir:   Aragami Bugün Piyasaya Çıktı

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir