Reklam Alanı
Haberler 0

Daha 1 Ay Geçmeden SCUM 1 Milyon Sattı!

Devolver Digital ve Gamepires bugün yaptıkları duyuruyla hayatta kalma oyunu SCUM’ın dünya çapında 1 milyon satış barajını aştığını açıkladı. Hayranlarına teşekkür etmek isteyen yapımcı firma Gamepires, herkese ücretsiz altın kaplama Deagle .50 model tabancadan hediye ediyor. SCUM çıkalı henüz çok kısa süre oldu ve daha bir ay bile geçmedi. Oyunun böylesine bir zaman diliminde 1 milyondan fazla satması ise kesinlikle takdire şayan bir başarı.

Geliştirici ekip, yaptığı açıklamada oyuncuların yeni hediye silahlarını hapishane cüzdanlarından alabileceklerini duyurdu. Deagle .50 tabanca modeli 25 Eylül tarihine kadar tüm SCUM oyuncularına ücretsiz hediye edilecek.

Aynı zamanda Gamepires tarafından SCUM için yeni bir güncelleme daha yayınlandı. Bu yeni yamayla birlkte oyundaki çeşitli istemci ve sunucu problemleri çözülürken, performans üzerinde de önemli oynamalar yapıldı. Oyuna ekstra LODlar eklenirken, sunucu tick oranları artırıldı, oyun içinde yaşanan bug ve hatalar da ortadan kaldırıldı.

Her zaman olduğu gibi bir dahaki sefer SCUM’a giriş yapmaya çalıştığınızda Steam tarafından güncelleme dosyaları otomatik olarak indirilecek.

İlginizi Çekebilir:   Hellblade: Senua’s Sacrifice VR Çıktı

{can}

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir